כסא מנהלים

בחברה שבה רוב האנשים מתנהלים בעבודה בישיבה מול שולחן ומחשב, החשיבות של כיסא משרדי טוב היא קריטית. אם אתם עובדים בעבודה שכוללת שעות ישיבה רבות, עדיף כבר לעשות זאת בכיסא הנכון לכם.

רק מי שישב במשך שעות רבות בכיסא לא נוח שגרם לו אי נוחות ואף כאבים ונוקשות יודע עד כמה זה חשוב לבחור נכון את הכיסא שעליו יושבים רוב שעות היום. משום כך כיסא מנהלים הוא אחד הכיסאות האיכותיים ביותר שמוצעים לכם במרכז השולחן והכיסא בקטגוריה זו. העיצובים המרהיבים הם רק בונוס אסתטי לסיבות הנכונות שמחייבות כל מעסיק להקפיד על בחירת כסא מנהלים טוב לעצמו. השיקולים האלה נכונים גם לשימוש בבית או לכל מי שמשתמש בכיסא זה במשך שעות רבות בכל יום.

ארגונומיה חשובה לבחירת כיסא מנהלים

ארגונומיה היא יותר מטרנד. בין היתר, היא היישום של הידע שנצבר על גוף האדם והיחסים שלו עם הסביבה שמשרתת אותו, וביתר דיוק – המוצרים שנועדו לשמש אותו בתפקודים היומיים שלו. כיסא הוא אחד מהם, ולכן תכנון ארגונומי טוב פירושו שהכיסא לוקח בחשבון את מבנה הגוף ומותאם לו בצורה אופטימלית. זה להבדיל מכיסא סטנדרטי וקונבנציונלי שנועד באופן כללי לכל סוגי הגוף שישנם ולכן מתאים לישיבה קצרה בלבד. החלקים החשובים בכיסא מנהלים הם המושב ומשענת הגב. חשוב לבדוק אותם אישית ולוודא שהם מספקים לכם תמיכה לגב ואתם מרגישים בנוח. המשענת צריכה לאפשר כוונון מדויק של זווית ההטיה שלה ושל גובהה, כך שתוכלו להישען לאחור או לרכון קדימה מבלי שזרימת הדם שלכם תיעצר ומבלי שהגוף יאמץ את השרירים כדי לתמוך בגוף במקום לתת לכיסא לעשות זאת.

שימוש בחומרים איכותיים לעיצוב הכיסא

כיסא טוב חייב להיות יציב ואיתן ולכן המסגרת והרגל שלו חייבים להיות בנויים מחומרים חזקים שנושאים את המשקל שהם אמורים לשאת, כמו מתכות איכותיות. כמו כן, מכיוון שכיסא מנהלים טוב מכיל גם מערכת קפיצים הידראוליים או מנגנון נשיאה וניעה כזה שיהיו חזקים ויאפשרו תנועה מלאה מבלי להישבר או לחרוק. הריפוד עצמו הוא עניין של טעם, אבל ברור שבין אם מדובר בעור, בד, או חומר סינתטי, חומרי הריפוד חייבים להיות מתוחים ותפורים היטב על המושב והמשענת, נוחים לתחזוקה ולניקוי, מאפשרים לעור לנשום ולא להזיע, לא מתפרקים ולא נקרעים בקלות. ריפוד כיסא טוב הוא ריפוד שמחזיק מעמד שנים רבות וגם נעים ליושבים עליו בכל מובן.

הרגישו את הכיסא לפני שאתם בוחרים

כיסא מנהלים מותאם במרכז השולחן והכיסא לפי נוחותכם והצרכים שלכם, ולכן עליכם לנסות את הכיסא, הקימור בגב, הריפוד במושב, גובה המשענות והכוונון שלהן לפי גובה המקלדת והשולחן, ועד כמה אתם מרגישים בטוחים ויציבים בכיסא זה. כיסא כזה אמור לתת לכם הרגשה שתוכלו לשבת בו שעות רבות מבלי שתתפתלו ותתעוותו ומבלי שתרגישו כאב ואי נוחות.

שתף את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email