מרפדיה

שיניתם את סגנון העיצוב של הבית והריפוד הנוכחי של חלק מהרהיטים לא מתאים לסגנון החדש? הריפוד מתקלף או מוכתם אחרי שנים של שימוש? מלבד האפשרות לרכוש רהיטים חדשים, ישנה אפשרות שתביא לתוצאות טובות לא פחות ותחסוך לכם לרכוש רהיט חדש בסכום גבוה: להביא את הרהיט הקיים למרפדיה. במרפדיה תוכלו לבחור ריפוד חדש מתוך עשרות דוגמאות שישנן ועל הדרך הרהיט יעבור חידוש, תיקונים אם נדרש, צביעה מחודשת ועוד שינויים קטנים שאתם בעצמכם לא תזהו את הרהיט.

להעביר את הרהיט מייקאובר

מרפדיה מקצועית תבצע ברהיט שינוי של ממש. אלה יכולות להיות מערכות ישיבה בעלות מראה מיושן, ריפוד על כסאות פינת האוכל, ריפוד לריהוט גן ועוד. כמובן שבמרפדיה לא רק יחליפו ריפוד ישן בחדש אלא גם יתקינו ריפוד בריהוט שלא היה מרופד קודם לכן. אם למשל כסאות פינת האוכל לא היו מרופדים קודם והחלטתם לפנק את עצמכם בכיסא רך ונוח יותר, ריפוד הוא אפשרות נהדרת

לשמר את הרהיט שירשתם

ישנן משפחות רבות אשר שומרות רהיט אותו לקחו מביתם של הסבא והסבתא בתור מזכרת משפחתית שתעבור הלאה. הרהיט יכול להיות ספה, כיסא או כיסא נדנדה בעל סגנון כפרי. לא כל אחד מתחבר לעיצוב הוינטג'י, ריהוט העשוי פעמים רבות עץ מלא ונותן לרהיט מראה מסיבי. באמצעות ריפוד בעל דוגמה מודרנית אפשר ליצור שינוי מהותי ברהיט. גם אם המבנה המסיבי ישאר, ריפוד עם דוגמה מודרנית, חדשנית וקלילה תהפוך את הרהיט למשהו אחר לגמרי אך המזכרת מאותם אנשים אהובים תישמר.

ריפוד נשלף – הדרך לריפוד כשיש ילדים קטנים

אתם רוצים מאוד לרפד את הכיסאות בפינת האוכל אך יש לכם ילדים קטנים ואתם חוששים שיתלכלכו  בתדירות גבוהה, כולל כתמים שלא ממש ירדו? במרפדיה תוכלו לבחור גם ריפוד נשלף. את הריפוד הנשלף תוכלו להוציא בקלות בשעת הצורך ולכבס. כך תעקפו את עניין הסיכוי הגבוה להכתמה במהלך הארוחה.

מגוון סוגים של ריפודים

ישנו מגוון רחב של ריפודים שתוכלו לבחור. ממש כמו אפשרויות העיצוב, החומרים מהם עשוי הרהיט והדוגמאות, כך ישנם גם ריפודים רבים. הריפוד יכול להיות מסוגים שונים של בדים, מעור אמיתי או ריפוד דמוי עור. בכל מקרה הריפוד כולל גם ספוג שיאפשר ישיבה נוחה על הכיסא או הרהיט. ניתן להתקין ריפוד לא רק בתחתית אלא גם בגב הכיסא, מה שיתן תמיכה לגב וישיבה נוחה יותר. לכן, בין אם זהו כיסא לפינת אוכל, למרפסת או כיסא משרדי, ריפוד יתרום לא רק למראה האסתטי שלו אלא גם לנוחות ולבריאות.

אנחנו במרכז השולחן והכיסא מפעילים מרפדיה בה תוכלו למצוא סוגים שונים של ריפודים בעלי מגוון דוגמאות וסגנונות. מלבד התקנת הריפוד או החלפתו נוכל לשדרג לכם את הרהיט, לחדש אותו כך שהתחושה היא של רהיט שהגיע הישר מהמפעל.

שתף את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email