מרפדיה

כמה פעמים יצא לנו להסתכל על הרהיטים הישנים ולהזכר כמה הם היו יפים ונקיים בעבר. אין ספק שבכל בית נמצא רהיט שראה ימים יפים יותר. הספה הצבעונית לפני הלכלוך שבאו הילדים מהגן, או הכורסה שפעם נשפך עליה קפה או שסתם השתננו עם השנים ומתחשק לנו ריפוד אחר. האפשרות לרפד ולחדש את הרהיטים מורגשת גם בכיס ואף מאפשרת לנו להיות ייחודיים ולשלב בין שלל הסגנונות הקיימים. אם זה השילוב שבין ישן לחדש, טקסטורות הבדים, הצבעוניות, בדים דוחי כתמים ועוד ועוד.

במרפדיה עובדים אנשי מקצוע המתמחים בטיפול וייעוץ בחידוש והחלפת הריפוד לרהיט וגם בניקוי בד קיים. אם הספות והכורסאות כבר אינן מה שהיו כבעבר, אין זה מחייב להחליפם. בוודאי לא אם אתם אוהבים את העיצוב שלהם, או שמדובר בפריטים עתיקים וקרובים ללבכם. גם אם יש לכם מערכות ישיבה, כורסאות וספות שנדמה לכם שאבד עליהן הכלח אחרי שנים של בלאי תופתעו לגלות שאפשר להפעיל עליהם קסם של ממש. בכל הקשור למגוון חומרי הניקוי הביתיים, ניתן בהחלט לנסות בעיקר על כתמים "חדשים" אך טיפול מקצועי לכתמים עקשניים או אם אתם חוששים לעשות יותר נזק מטועלת עדיף להשאיר לאנשי המקצוע.

לא פעם או פעמיים אנחנו בטוחים שנשים חומר ניקוי, נשפשף והכתם ייעלם ולאחר כמה דקות אנו מגלים שהכתם גדול יותר. התאמת הריפוד לכל אורח חיים שונה אם מדובר במשפחה צעירה, זוגות או רהיט מבית אמא ואבא שאהוב עלינו ושיש לו פינה חמה בליבינו הוא רבגוני. האפשרות לשנות ריפוד של מערכת הסלון ורק זה בלבד נראת כאילו שיפצנו חלל שלם והריח של החדש מתפשט סביבנו. מבחרי הריפוד משתנים והתאמתם לחללים פנימיים או חיצוניים, כאלו שניתן לנקות, במקרה שיש סיכוי גדול שישפך עליהם נוזל, סוגי הבדים כקטיפה, עור, כותנה, צפיפות הבד, והתאמת הבד לסוג הרהיט, אם מדובר ברהיט עתיק, כורסא מלאת זכרונות, רהיטי עץ, ספסלי חוץ ועוד.

בעבודה מקצועית ללא רבב יחליפו הרפדים את הריפוד וישקמו לחלוטין את מראה הרהיט, וכך יחזירו את גלגלי הזמן לאחור. ואף יותר מכך, מלבד לתת לרהיטים את מראם הקודם אנו יכולים לתת להם חיים חדשים. למשל בריפוד בצבע חדש או בדוגמא עדכנית יותר.

אז למה זה כדאי לנו:

  • הימנעות מזריקת ריהוט אהוב
  • חיסכון כספי משמעותי
  • עיצוב מהיר וחדש
  • התאמה אישית

שתף את הכתבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב print
שיתוף ב email